Euro One Rallye Sprint 2016, Zobákpuszta

Rendhagyó módon folytatódott a déli sprint bajnokság, éjszakai futamot rendeztek Komlótól nem messze, a Vasas – Zobákpuszta közötti útszakaszon. A kisvaszari verseny helyett rendezett derbi elsőként fogadta éjszaka a versenyzőket. Csapatunk 3 képviselője eredményes hétvégét zárt a nehéz pályán rendezett versenyen. A Kovács Roland – Späth Szabolcs, Lada 2105 trió a kategória 2. helyét szerezte meg, és az előkelő 8. helyen zárt az abszolút értékelésben. Szabó Béla és navigátora, Orsós Tamás a Trabanttal a kategóriájuk harmadik helyét szerezték meg, míg Kaufmann Matyi bá’ és Plazzeriano Ervin a Toyota Celicával előfutóként vettek részt a versenyen. Támogatóinknak köszönjük a lehetőséget, várjuk a következő versenyünket, a jubileumi 50. Mecsek Rallyet október elején.